Projekty

Zawsze mówię, że moja najlepsza wyprawa rowerowa jest jeszcze przede mną. Jestem ciekawy świata i mam zamiar sporo po nim pojeździć. Tutaj znajdziesz informacje na temat moich rowerowych planów. Czasem będzie tego więcej, bo będzie chodziło o wyjazd w rejon mi znany, a czasem mniej, bo pojadę tam gdzie mnie jeszcze zupełnie nie było.

Destination Morocco 2021

Bikepackingowa włóczęga po szutrach Wysokiego oraz Anty Atlasu. Śnieg w górach i piach na pustyni. Mróz i skwar. Tagine, kuskus, oliwki oraz ryby w puszkach.

Termin: luty 2021

Destination Cyprus 2021

Bikepacking po Cypryjskich asfaltach. 10 dni zwiedzania i poznawania greckiej oraz nieznanej mi tureckiej części wyspy. Plaże, góry, lasy, wino i halloumi.

Termin: wiosna lub jesień 2021

Destination Japan 2021

2-3 tygodniowa bikepackingowa wyprawa pełna przygody i egzotyki. Spotkanie z japońską kulturą i obyczajami. Jazda od świtu do nocy i odprężające kąpiele w gorących źródłach. Jesienią pojadę na północ lub wiosną na południe.

Termin: pierwszy możliwy termin 2021

Destination Rough Stuff 2021

Rowerowo-piesza wizyta w Dolomitach inspirowana dokonaniami członków Rough Stuff Fellowships. Mieszanka asfaltu, gruzu i  wspaniałych widoków.

 

Termin: poza sezonem turystycznym

Destination Slovenia 2021

Villach – Triest – Rijeka za jednym bajkpakingowym zamachem, a po drodze Słowenia. Z możliwością wizyty w Krk i na Śnieżniku 😉

 

Termin: czerwiec 2021